Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti jums patogesnį ir saugesnį interneto resurso naudojimą. Tęsdami peržiūros sesiją arba nuspausdami mygtuką "Sutinku", jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus.
Jūs galite atšaukti savo sutikimą bet kada, keisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami išsaugotus slapukus. Susipažinkite su mūsų slapukų panaudojimo politika čia.

Kompanija

Mūsų įmonė siūlo įsigyti programinę įrangą nuo 2006 metų. Mes turime atstovybes Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje) taip pat ir Švedijoje. Mūsų programinė įranga skirta architektams, inžineriams, statybų projektuotojams, gamybininkams, komunalių paslaugų tiekėjams ir kitiems specialistams.

Mūsų misija

Mūsų misija yra teikti klientams licencijuotą CAD/CAM programinę įrangą už prieinamą kainą.

Mūsų privalumai

Vartotojas turi galimybę 30 dienų išbandyti programą nemokamai.
Mes teikiame savalaikę techninę pagalbą.
Kompanija turi programinės įrangos kūrimo pratnerių visame pasaulyje, bendradarbiaudami ieško pažangių problemų sprendimo būdų, diegia inovacijas.

Mūsų klientai

Jau daugiau nei 550 000 vartotojų visame pasaulyje naudoja ZwCAD kasdieniame darbe! 

Tarptautiniai santykiai

Programinės įrangos gamintojas kompanija ZWSOFT su kitais partneriais ir atstovais yra CAD/CAM programinių sprendimų tiekėjas nuo 1998 metų. Dėl ilgalaikio bendrabiavimo su kompanija "ZwCAD Software Co, Ltd", turi galimybę pasiūlyti išskirtines sąlygas įsigyti programinę įrangą Baltijos šalyse. ZWCAD Lietuva yra "Global CAD Group" organizacijos narė. "Global CAD Group" organizacijos tikslai yra tiekti patikimus ir ekonomiškus CAD programinius sprendimus atitinkančius tarptautinius standartus, taip pat dalintis idėjomis, projektavimo įgūdžiais ir žiniomis tarp visų CAD narių bei teikti savo klientams optimaliausius pasiūlymus. Daugiau informacijos apie „Global CAD Group“ organizaciją skaitykite tinklapyje www.globalcadgroup.com

Sertifikatai

įgalioto ZWCAD programos atstovo sertifikatas >

Programos ZWCAD sertifikatos >


 

Mūsų klientai