Scroll Top
ZWCAD 2025
ZWCAD - CAD programa darbui 2D/3D aplinkoje
Palaiko DWG, DXF, DWT
Dirba R14-2025 versijose
Spausdina PNG, JPG ir PDF
100% DWG failų suderinamumas

ZWCAD programa skirta darbui su DWG / DXF failais. Programą naudoja architektai, inžinieriai, statybininkai, gamintojai, statybų priežiūros specialistai, vertintojai, pastatų valdytojai ir organizacijos, kurios savo darbe naudoja bei kuria tikslius brėžinius. ZWCAD sistemoje kurkite, redaguokite, išsaugokite ir spausdinkite DWG/DXF/DWT failus, importuokite DGN failus, taip pat keiskite AutoCAD programa kurtus failus nuo R14 iki 2025 versijose.

Ką gali ZWCAD?

Sukurkite projektus nuo pradžios iki pabaigos.
Redaguokite projektus, kurie yra sukurti arba eksportuoti į DWG failus.
Išsaugokite projektus bet kurioje DWG failų versijoje.
Spausdinkite projektus.
Eksportuokite projektus į .PDF, .DXF, .SAT ir kitus formatus.

zwcad Darbo aplinka

ZWCAD Darbo aplinka

ZWCAD programos darbo aplinka yra artima AutoCAD darbo aplinkai. Vartotojai, kurie yra susipažinę su AutoCAD darbo aplinka, galės pradėti dirbti su ZWCAD be specialaus mokymo. Failų organizavimas, įrankių pozicionavimas ir komandos yra suprojektuotos patogiai vartotojams ir intuityviai suprantamos.
Programoje yra ir „Classic„, ir „Ribbon” įrankių maketai.

Suderinamumas su AUTOCAD

ZWCAD veikia DWG formatu, todėl ZWCAD failą galima atidaryti AUTOCAD, AUTOCAD LT, REVIT, ARCHICAD ar kitomis DWG formatą palaikančiomis programomis. Projektuotojai gali naudoti įvairias CAD ir BIM sistemas kokybiškai projekto dokumentacijai gauti.
zwcad nemokama versija

Darbo įrankiai

ZWCAD programa teikia platų įrankių asortimentą, pradedant nuo primityvių piešimo funkcijų, tokių kaip linijos, apskritimai, stačiakampiai iki sudėtinių funkcijų, tokių kaip dinaminiai blokai, komentarų dimensija, „intelektualus balsas”, failų palyginimas ir dar daugiau.

ZWCAD programos lokalizacija

ZWCAD Professional versijai yra pritaikyti papildomi moduliai pramonei, kuriuos galima įkelti į programą, pavyzdžiui, CADprofi HVAC&Piping, MDT, MDT-point cloud ir t.t. Besikartojančių įprastinių funkcijų automatizavimui galima programuoti nestandartinius papildomus modulius, pvz., SLOPES modulis naudojamas šlaitų projektavime.
CadprofiSuit400
TECHNINIAI KLAUSIMAI

Importas, eksportas, spausdinimas

Programa ZWCAD gali importuoti DGN, DWF, DXF, TIFF, JPG, PDF (PDF pagrindas) ir eksportuoti DXF, SAT, WMF, JPG, PDF formato failus. Papildomi moduliai taip pat gali eksportuoti kitus formatus. Programa ZWCAD gali atspausdinti 2 MODELIO IR LAYOUT režimu. Esami LAYOUT nustatymai, atlikti AUTOCAD ar kitoje CAD programoje, lieka nepakitę. Palaiko .CTB ir. STB atspaudų stilius.

PDF ir DWFx underlay

Tais atvejais, kai DWG failas yra nepasiekiamas, brėžiniams pagrindu PDF brėžinys gali būti naudojamas kaip bžėžinio pagrindas. ZWCAD programos brėžiniai gali būti išplėsti ir laikytis linijos viršūnių. Jei PDF yra didelis, CLIP funkcijos gali būti naudojamos lokalizuoti tam tikrą DWG piešimo dalį, taip palengvinant darbą.
Annotative-Object

Annotative Object

ZWCAD palaiko Annotative object funkciją, kas reiškia, kad jei Jūs naudojote šiuos objektus savo ankstesnėje CAD programoje, Jūs galite ir toliau naudoti šį projektavimo būdą ZWCAD programoje.

Failų palyginimas/File Compare

Failų palyginimo funkcija sukurta taip, kad vartotojai galėtų greitai vizualiai palyginti dvi failų versijas.
EXTERNAL REFERENCE

External Reference

Sudėtingiems projektams galite naudoti kitus DWG failus kaip išorines nuorodas. Šiuo atveju keletas projektuotojų ar dizainerių gali dirbti prie to pačio projekto vienu metu.

Lentelės

Galite sukurti automatinę specialias specifikacijų ir eksplikacijų lenteles. Taip pat galite importuoti MS Excel lenteles ir eksportuoti ZWCAD lenteles į CSV formatą, kurį vėliau galima lengvai apdoroti MS EXCEL arba OPEN OFFICE programose.
tables
NEMOKAMA VERSIJA

Atsisiųsti ZwCAD 30 dienų nemokamą programos versiją!

Mūsų klientai

Privatumo nuostatos
Kai lankotės mūsų svetainėje, ji gali naudoti jūsų naršyklę tam, kad saugotų informaciją iš tam tikrų paslaugų, dažniausiai slapukų pavidalu. Čia galite pakeisti savo privatumo nuostatas. Atkreipkite dėmesį, kad tam tikrų tipų slapukų blokavimas gali paveikti jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine ir mūsų siūlomomis paslaugomis.