Scroll Top
nuolaida
10%

Iki lapkričio 20 d. – pirkite naują licenciją arba atnaujinkite/atnaujinkite esamą į naujausią CADprofi versiją su 10% nuolaida!

CADprofi MODULIAI

CADprofi – parametrinio projektavimo CAD modulis, skirtas techniniai namo įrangai projektuoti. Palaikomi visų rūšių inžineriniai tinklai, pvz. šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas, vamzdynai ir latakai. HVAC & Piping modulis turi inžinerinių tinklų objektų biblioteką, įgalinančią projektavimą: šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, vamzdynų, latakų, vandentiekio, dujų, medicininių, priešgaisrinių ir šaldymo sistemų, o taip pat ir kitų technologinių statybos ir pramonės sistemų. Tokios funkcijos, kaip planų ir schemų kūrimas, izometriniai vaizdai, planai, skerspjūviai leidžia vartotojui naudoti vieną programinį sprendimą sudėtingiems projektams. Darbui su programomis CADprofi reikalinga CAD platforma, pavyzdžiui, ZwCAD arba AutoCAD.

CADprofi HVAC&Piping

CADprofi HVAC&Piping yra papildomas modulis, kuris padeda ir pagreitina projektavimo darbą kuriant šių tipų projektus centrinio šildymo sistemos, vandens – kanalizacijos sistemos, vėdinimo sistemos, oro kondicionavimo sistemos.

CADprofi Electrical

Papildomas modulis, veikiantis ZwCAD, AutoCAD ar IntelliCAD aplinkoje. Modulyje galima kurti elektros schemas (įtraukti elektros simboliai ir įranga), priešgaisrinės saugos signalizacijos schemas, vaizdo stebėjimo schemas, EIB, telekomunikacijų schemas.

CADprofi Mechanical

Papildomas modulis (sukurtas vadovaujantis daugiau negu 120 standartų), kurie veikia ZWCAD, AutoCAD arba IntelliCAD aplinkoje. Pastaba: Mes neparduodame standartų.

CADprofi Architectural

Plačios durų, langų ir kitų statinių elementų bibliotekos (pasirinkimas). Įkeliant objektus, galite nurodyti savo matmenis. Visiems langams ar durims galima nustatyti bet kurio storio sienas. Plačios baldų ir sanctehnikos įrangos bibliotekos (pasirinkimas). Jūs galite nurodyti bet kurio dydžio objektus įkelti į projektą. Sankaupos, simboliai ir ženklai, kurie naudojami statinių projektuose. Automatinis paveikslų aprašas. Automatiniai objektų numeriai. Galimybė vartotojui praplėsti programos turinį ir įkelti simbolių bibliotekas ar objektus.

Privatumo nuostatos
Kai lankotės mūsų svetainėje, ji gali naudoti jūsų naršyklę tam, kad saugotų informaciją iš tam tikrų paslaugų, dažniausiai slapukų pavidalu. Čia galite pakeisti savo privatumo nuostatas. Atkreipkite dėmesį, kad tam tikrų tipų slapukų blokavimas gali paveikti jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine ir mūsų siūlomomis paslaugomis.