Scroll Top
Techniniai klausimai
 1. Paleiskite darbiniame paviršiuje esančią ZwCAD arba susiraskite „Windows Search” pagalba.
 2. Atidarius ZwCAD, jums bus pasiūlyta naudotis programa nemokamai 30 dienų arba aktyvuoti programą. Tam, kad pradėti programos aktyvaciją, spustelėkite mygtuką „Activate”.
 3. Pasirinkite „Soft Key Activation”.
 4. Įveskite licencijos kodą ID ir paspauskite „Verify“ tada užpildykite laukelius su vartotojo duomenis ir paspauskite mygtuką „OK“.
 5. Sėkmingai aktyvavus programą, gausite patvirtinimą: „Activate Successfully!”

Pažiūrėti mokymo medžiagą >

ZwCAD programa neturi galiojimo datos. Licencija galioja neribotą laikotarpį. Pavyzdžiui, jei jūs perkate ZwCAD Classic, galite neribotą laiką naudoti kompiuteriuose, kurie atitinka šios programos versijos techninius reikalavimus.
 1. Atidarykite License Manager, kuris yra ZWSOFT programų grupėje arba susiraskite per Windows Search.
 2. Kai atsivers License Manager langas, spustelėkite mygtuką Return License. Prieš tai įsitikinkite, kad tai yra būtent ta licencija, kurią norite grąžinti ir žinokite visą licencijos kodą.
 3. Pasirinkite Online Return ir paspauskite OK.
 4. Atidaromas naujas langas, kuris rodo, kad licencija buvo sėkmingai grąžinta.
 1. Skiltyje ZWSOFT atverkite Licence Manager, arba suraskite jį naudodami Windows Search.
 2. Atsivėrusiame lange Licence Manager pasirinkite norimos grąžinti licencijos numerį ir spustelėkite mygtuką Online Return. Prieš tai įsitikinkite, ar tai tikrai ta licenciją, kurią norite grąžinti.
 3. Gražinimo patvirtinimui, paskauskite mygtuką OK.
 4. Atsivers naujas langas Online Return, patvirtinanti, kad licencija buvo sėkmingai grąžinta.

Pažiūrėti mokymo medžiagą >

Taip, turint ID aktyvuotą ZwCAD licenciją, darbo vietą galima keisti be jokių apribojimų. Tiesiog tuomet, kai baigiate darbą ir norite toliau naudoti tą pačią licenciją kitame kompiuteryje, turite atlikti licencijos grąžinimą (Online return), tuomet aktyvacinis ID kodas tampa laisvas ir jį galite aktyvuoti (Online activation) kitame kompiuteryje. Ši procedūra užtrunka tik vos 2-3 minutes. Kaip tai atliekama, galite pamatyti.

Atsispausdinkite prašymą, užpildykite, pasirašykite ir uždėkite antspaudą. Nuskenuotą anketą atsiųskite mums. Vienos darbo dienos laikotarpyje kodą atstatysime. Prašymas >
Daugiau klausimų ir atsakymų čia >
TECHNINIAI KLAUSIMAI
Privatumo nuostatos
Kai lankotės mūsų svetainėje, ji gali naudoti jūsų naršyklę tam, kad saugotų informaciją iš tam tikrų paslaugų, dažniausiai slapukų pavidalu. Čia galite pakeisti savo privatumo nuostatas. Atkreipkite dėmesį, kad tam tikrų tipų slapukų blokavimas gali paveikti jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine ir mūsų siūlomomis paslaugomis.