Scroll Top
Techniniai klausimai
  1. Paleiskite darbiniame paviršiuje esančią ZwCAD arba susiraskite „Windows Search” pagalba.
  2. Atidarius ZwCAD, jums bus pasiūlyta naudotis programa nemokamai 30 dienų arba aktyvuoti programą. Tam, kad pradėti programos aktyvaciją, spustelėkite mygtuką „Activate”.
  3. Pasirinkite „Soft Key Activation”.
  4. Įveskite licencijos kodą ID ir paspauskite „Verify“ tada užpildykite laukelius su vartotojo duomenis ir paspauskite mygtuką „OK“.
  5. Sėkmingai aktyvavus programą, gausite patvirtinimą: „Activate Successfully!”
ZWCAD 2017-2024 versijos licencijos grąžinimas ZWCAD programa neturi galiojimo pabaigos datos. Licencija yra neterminuota. Pavyzdžiui, įsigijus ZwCAD 2019, jį neribotą laiką galėsite naudoti techninius reikalavimus atitinkančiuose kompiuteriuose. 1. Atidarykite ZWSOFT programų grupėje esančią licencijų tvarkyklę arba suraskite ją Windows operacinės sistemos paieškos lange. 2. Atsidarius langui License Manager paspauskite mygtuką Return Licence. Prieš tai darydami įsitikinkite, kad tai yra licencija, kurią norite grąžinti, ir ar žinote visą licencijos kodą. 3. Atsiras naujas langas, nurodantis, kad licencija buvo sėkmingai grąžinta. Done. 4. Quit.

Taip, turint ID aktyvuotą ZwCAD licenciją, darbo vietą galima keisti be jokių apribojimų. Tiesiog tuomet, kai baigiate darbą ir norite toliau naudoti tą pačią licenciją kitame kompiuteryje, turite atlikti licencijos grąžinimą (Online return), tuomet aktyvacinis ID kodas tampa laisvas ir jį galite aktyvuoti (Online activation) kitame kompiuteryje. Ši procedūra užtrunka tik vos 2-3 minutes. Kaip tai atliekama, galite pamatyti.

Atsispausdinkite prašymą, užpildykite, pasirašykite ir uždėkite antspaudą. Nuskenuotą anketą atsiųskite mums. Vienos darbo dienos laikotarpyje kodą atstatysime. Prašymas >
ZWCAD, AutoCAD programos pagal numatytuosius nustatymus išsaugo failus DWG formatu. p.s. Programoje ZWCAD taip pat galima pagal nutylėjimą nustatyti DXF formatą kaip pagrindinį darbo formatą. Šis nustatymas yra Parinktys -> Atidaryti ir išsaugoti -> Failo išsaugojimas -> pasirinkite norimą DXF formatą.
ZWCAD, AutoCAD programos pagal nutylėjimą išsaugo failus DWG formatu, kuris yra suderinamas vienas su kitu. Failų NEREIKIA eksportuoti, kad būtų atidaryta kita programa. .DWG failai yra suderinami vienas su kitu. Pavyzdžiui, jei projekto dalyviai naudoja ZWCAD ir AutoCAD (arba AutoCAD LT), tada visi dalyviai pagal numatytuosius nustatymus išsaugo failus .DWG formatu. Šiuos failus gali apdoroti abi programos. Galite perskaityti daugiau apie suderinamumą >
Daugiau klausimų ir atsakymų čia >
TECHNINIAI KLAUSIMAI
Privatumo nuostatos
Kai lankotės mūsų svetainėje, ji gali naudoti jūsų naršyklę tam, kad saugotų informaciją iš tam tikrų paslaugų, dažniausiai slapukų pavidalu. Čia galite pakeisti savo privatumo nuostatas. Atkreipkite dėmesį, kad tam tikrų tipų slapukų blokavimas gali paveikti jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine ir mūsų siūlomomis paslaugomis.