Mes naudojame slapukus, siekdami užtikrinti jums patogesnį ir saugesnį interneto resurso naudojimą. Tęsdami peržiūros sesiją arba nuspausdami mygtuką "Sutinku", jūs patvirtinate, kad sutinkate naudoti slapukus.
Jūs galite atšaukti savo sutikimą bet kada, keisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami išsaugotus slapukus. Susipažinkite su mūsų slapukų panaudojimo politika čia.

Pasirinkite Jums labiausiai tinkantį programos licencijos tipą!

Siūlome 3 licencijų tipus:

  1. ID aktyvacijos kodas
  2. USB raktas su kodu
  3. Tinklo aktyvacija

1. ID aktyvacijos kodas

ID aktyvaciniai kodai – tai yra simbolių rinkinys, kuris identifikuoja licenciją su vartotoju bendroje sistemoje. Vartotojas gali keisti darbo vietą (nuo kompiuterio prie konpiuterio) tiek kartų, kiek prireikia be apribojimų. Norėdami paleisti ZwCAD Jūsų kompiuteryje, pirmiausiai Jums reikia įvesti skaitmeninį kodą (paleidžiant tik pirmą kartą arba keičiant darbo vietą). Įvedus kodą, sistema atpažįsta vartotoją ir programa pilnai paleidžiama. Minimalus licencijų skaičius – 1 vienetas.

2. USB raktas su kodu

USB raktas su licencijos kodu – tai privatus USB raktas su jam priskirtu kodu. Norėdami paleisti ZwCAD Jūsų kompiuteryje, turite prieš iįjungdami programą, prie kompiuterio prijungti Jums paskirtą USB raktą vartotojo identifikacijai. Pirmą kartą aktyvuojant programą, reikia įvesti Jums suteiktą unikalų aktyvacijos kodą. Vienu metu su tuo pačiu USB raktu gali veikti tik viena darbo vieta. Norint pakeisti darbo vietą, tereikia USB raktą prijungti prie kito kompiuterio ir Jūsų vartotojo profilis bus identifikuojamas automatiškai. Šitaip galite keisti darbo vietas kiek panorėsite: darbe, namie, kavinėje ir t.t. Minimalus licencijų skaičius – 1 vienetas.
Jeigu Jūs praradode USB raktą arba kodą, licencija negali būti atnaujinta! Šiuo atveju tektų įsigyti naują licenciją.

3. Tinklo aktyvacija

Tinklo raktas (tinklo licencija) – tai yra simbolių seka, kuri aktyvuoja programą. Šiuo atveju, svarbiausias komponentas yra nuotolinis serveris, kuris aptarnauja tinklą. Norėdami paleisti ZwCAD, kompiuteryje Jums reiktų įvesti skaitmeninį kodą vartotojo dialogo lange. Tinklo versija labiausiai tinka vidutiniams ir dideliems biurams, darbo grupėms. Vienu metu gali būti įjungtos daugiau nei viena ZwCAD programų – priklausomai nuo to, kiek darbo vietų įsigijate kartu su tinkline versija. Pagrindinė sąlyga – kompiuteriai turi būti prijungti prie to paties vidinio tinklo, kuriame yra aptarnaujantysis kompiuteris – serveris. Tam, kad įsitikintumėte, jog šis variantas Jums tinka, prieš įsigijant šį licencijos tipą, galime pasiūlyi jį išbandyti su laikinuoju kodu.

Minimalus licencijų skaičius – 5 darbo vietos.*

* Įsigijant mažesnį paketą su mažiau darbo vietų, kaina būtų sąlyginai didesnė.

Jeigu tinklo raktas būtų prarastas, pvz. dėl kompiuterio kietojo disko gedimo ir pan., prašome kreiptis adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. su prašymu atsatyti licenciją ar kitaip išspręsti problemą. Tinklo licencijos atnaujinimas yra nemokamas.

Terminų apibrėžimai:

Update - nemokamas programos atanujinimas, jeigu esatę įsigiję ZwCAD licenciją.
Upgrade - programos versijos atnaujinimas. Pavyzdžiui, jeigu esatę įsigiję ZwCAD 2010 licenciją, galite ją atnaujinti į ZwCAD 2017 versiją. Dėl versijos atnaujinimų galite kreiptis telefonu +370 65546080.

ZWCAD licencijos aktyvinimas

zwcad licencijos aktyvinimas

ZWCAD licencijos grąžinimas

zwcad Licencijos grąžinimas