Scroll Top
pdf2cad
pdf2cad konverteris
pdf2cad

pdf2cad win

pdf2cad konvertuoja PDF failus, sukurtus AutoCAD,ZWCAD arba analogiškomis programomis į DWG formatą. Konvertuotus failus, galima atidaryti ir redaguoti ZWCAD, AutoCAD ir kitomis programomis, kurios atpažįsta DXF failų formatą. pdf2cad – idealus įrankis CAD brėžiniams ir schemoms-planams, pjūviams, fasadams, tinklo diagramoms – skirtas paprastam ir greitam konvertavimui į DXF(DWG) failų formatą, leidžiantis taupyti laiką ir pinigus.
Reikalavimai: Win XP, Win VISTA, Win 7, Win 8, Win 10, Win 11.

pdf2cad mac

pdf2cad atitinka Macintosh standartus, konvertuoja PDF failus, sukūrtus AutoCAD,ZWCAD ir panašiomis programomis į DWG failų formatą. Konvertuotus failus galima atidaryti ir redaguoti ZWCAD, AutoCAD ir kitomis programomis, kurios atpažįsta DXF failų formatą. pdf2cad – idealus įrankis CAD brėžiniams ir schemoms-planams, pjūviams,fasadams, tinklo diagramoms – skirtas paprastam ir greitam konvertavimui į DXF(DWG) failų formatą, leidžiantis taupyti laiką ir pinigus. Reikalavimai: Mac OS X 10.6 (Snow Leopard ir Lion).
Privatumo nuostatos
Kai lankotės mūsų svetainėje, ji gali naudoti jūsų naršyklę tam, kad saugotų informaciją iš tam tikrų paslaugų, dažniausiai slapukų pavidalu. Čia galite pakeisti savo privatumo nuostatas. Atkreipkite dėmesį, kad tam tikrų tipų slapukų blokavimas gali paveikti jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine ir mūsų siūlomomis paslaugomis.