Scroll Top
TCPMDT
Viskas viename sprendime geodezijos ir
civilinės inžinerijos projektams

TcpMDT Professional

MDT programa veikia ant ZWCAD pagirdo ir turi daugybę lengvai naudojamų įrankių. Jos modulinė struktūra leidžia vartotojams pasirinkti tinkamiausius jų darbui variantus. Ji apima visas standartinės versijos funkcijas ir suteikia priemones, skirtas projektuoti horizontalius ir vertikalius išlyginimus, braižyti projekto šablonus, ploto ir tūrio ataskaitas, išdėstymą, matavimus, vertinimus, vandens, kanalizacijos ir lietaus nuotekų tinklus, taip pat kurti virtualų turą ir kt. Tinka visų tipų kelių, urbanizacijų, karjerų matavimo projektams. Jis lengvai integruojamas į OpenBIM darbo eigą, keičiantis IFC ir LandXML failais.

TcpMDT Standard

MDT yra programa, kuri įdiegiama kaip ZWCAD priedas. Jis siūlo galingą įrankių rinkinį, kad būtų lengva projektuoti bei kurti ir turi modulinę struktūrą. Tai leidžia modeliuoti reljefą naudojant taškus, išmatuotus bet kurioje tacheometrinėje stotyje arba GNSS imtuve importuojant failus arba jungiantis prie žiniatinklio paslaugų. Tai suteikia kontūro linijų generavimą, profilių ir skerspjūvių braižymą, tūrio skaičiavimą, reljefo vizualizaciją 3D formatu, šlaitų žemėlapius, GIS failų importavimą ir eksportavimą ir kt. funkcijas. Taip pat yra funkcijų, skirtų darbui su sklypais ir daug papildomų paslaugų.

TcpMDT Surveying

Topografijos modulis gali būti montuojamas virš standartinio arba profesionalaus MDT ir yra labai naudingas tachografo stebėjimams apdoroti, taškų koordinatėms skaičiuoti, traversoms ir tinklams kompensuoti ir kt. Tai taip pat leidžia atlikti globalias ir vietines koordinačių transformacijas. EPSG duomenų bazė yra įtraukta į pasaulinę etaloninių sistemų aprėptį, organizuotą pagal šalis.
Privatumo nuostatos
Kai lankotės mūsų svetainėje, ji gali naudoti jūsų naršyklę tam, kad saugotų informaciją iš tam tikrų paslaugų, dažniausiai slapukų pavidalu. Čia galite pakeisti savo privatumo nuostatas. Atkreipkite dėmesį, kad tam tikrų tipų slapukų blokavimas gali paveikti jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine ir mūsų siūlomomis paslaugomis.