Scroll Top

Kas naujo ZWCAD 2023 SP1

Ar jau išbandėte ZWCAD 2023 Official? Sulaukėme daug teigiamų atsiliepimų apie tai ir toliau optimizuojame savo produktą.

Taigi, čia ateina ZWCAD 2023 SP1! Tai užtikrina didesnį efektyvumą ir daugiau funkcionalumo, kad padėtų dizaineriams sutaupyti daugiau laiko projektavimo problemoms spręsti.

Hatch Upgrade

Juostelėje esantis kontekstinis meniu padeda patogiau reguliuoti šablono nustatymą, o brūkšnio raštus galima peržiūrėti realiuoju laiku.
hatch

Importuoti kelis PDF puslapius

Importuokite kelis PDF puslapius kaip CAD objektus vienu veiksmu, sutaupydami laiko importuojant duomenis.

pdf import

Collect Mleaders

Sujunkite pasirinktus daugialypius lyderius, kuriuose yra blokų, į vieną lyderio eilutę, kad būtų geriau vizualizuojama ir lengviau redaguoti.

mleaders

Cloud Documents

Sinchronizuokite vietinius brėžinius su debesimi automatiškai arba rankiniu būdu. Pasiekite failus bet kada, bet kur ir bet kuriame įrenginyje.

cloud docs
Privatumo nuostatos
Kai lankotės mūsų svetainėje, ji gali naudoti jūsų naršyklę tam, kad saugotų informaciją iš tam tikrų paslaugų, dažniausiai slapukų pavidalu. Čia galite pakeisti savo privatumo nuostatas. Atkreipkite dėmesį, kad tam tikrų tipų slapukų blokavimas gali paveikti jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine ir mūsų siūlomomis paslaugomis.