Scroll Top
AKCIJA BAIGĖSI
DĖL KITŲ SPECIALIŲ PASIŪLYMŲ SKAMBINKITE ARBA RAŠYKITE!
zwcad logo

ZWCAD programa skirta darbui su DWG / DXF failais. Programą naudoja architektai, inžinieriai, statybininkai, gamintojai, statybų priežiūros specialistai, vertintojai, pastatų valdytojai ir organizacijos, kurios savo darbe naudoja bei kuria tikslius brėžinius. ZWCAD sistemoje kurkite, redaguokite, išsaugokite ir spausdinkite DWG/DXF/DWT failus, importuokite DGN failus, taip pat keiskite AutoCAD programa kurtus failus nuo R14 iki 2024 versijose.

zw3d logo

Išnaudodamas projektavimo, modeliavimo ir gamybos galią, ZW3D padeda greičiau ir mažesnėmis sąnaudomis sukurti geresnius produktus. Nesvarbu, ar esate mažas dirbtuvės, ar įmonės organizacija, ZW3D jūsų poreikius patenkins visapusiškomis galingomis funkcijomis, įskaitant kieto paviršiaus hibridinį modeliavimą, konstrukcijų modeliavimą, 2–5 ašių apdirbimą ir specializuotus įrankius lakštiniam metalui, liejimo formoms ir kt.

Visi jūsų poreikiai yra vienoje vietoje – jums tinkamas 3D dizaino ir gamybos sprendimas.

SUSISIEKITE SU MUMIS!

    Privatumo nuostatos
    Kai lankotės mūsų svetainėje, ji gali naudoti jūsų naršyklę tam, kad saugotų informaciją iš tam tikrų paslaugų, dažniausiai slapukų pavidalu. Čia galite pakeisti savo privatumo nuostatas. Atkreipkite dėmesį, kad tam tikrų tipų slapukų blokavimas gali paveikti jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine ir mūsų siūlomomis paslaugomis.