Scroll Top
KAS NAUJO ZWCAD 2025?

NAUJI VIZUALINIAI STILIAI

Patenkinkite įvairius vizualizacijos poreikius pridėdami 4 vaizdo stilius, įskaitant konceptualų, tikrovišką, pilką atspalvį ir rentgeno spindulius.

STEP FAILŲ IMPORTAVIMAS

Importuokite 3D failus tiesiogiai STEP formatais (AP203 ir AP214) nekonvertuodami formato.

3D GIZMO

Lengvai perkelkite, pasukite ir pakeiskite 3D objektus naudodami 3D įrenginius.

MENIU JUOSTOS TOBULINIMAS

Laisvai tinkinkite savo darbo vietą naudodami juostelių skydelius, kuriuos galima išplėsti, vilkti ir sutraukti kaip piktogramas.

PLOKŠTELĖS TOBULINIMAS

Plokštes galima sukrauti ir paslėpti automatiškai, kad būtų daugiau vietos piešimui. Naujas navigatorius leidžia lengviau vilkti arba pritvirtinti skydelius.

PLANDUOJAMAS PIEŠIMO LANGAS

Peržiūrėkite kelis brėžinius vienu metu naudodami piešimo langus, kuriuos galima ištraukti iš programos kaip slankiuosius langus.

KOMANDOS KOORDINACIJOS TOBULINIMAS

Raskite tai, ko jums reikia greičiau ir lengviau, naudodami neoriginalių eilučių suderinimą ir rūšiavimą pagal naudojimo dažnumą.

REVCLOUD TOBULINIMAS

Revcloud tapo CAD objekto tipu ir jūs galite lengvai pakeisti revcloud formą vilkdami jo rankenas.

Rastrinis konvertavimas į vektorių

Lengvai konvertuokite rastrinius vaizdus į CAD objektus, sutaupydami laiko, praleisto konvertuojant brėžinius į DWG failus.

FAS/VLX FAILŲ PAlaikymas

Tiesioginio LISP programų įkėlimo į FASX/VLX failus palaikymas, pašalinant formato konvertavimą.

TAŠKŲ DEBESIS GERINIMAS

Patenkinkite skirtingus poreikius pridėdami 3 vaizdo stilius, įskaitant intensyvumą, aukštį ir klasifikaciją, taip pat funkciją „Naršyti į nuskaitymo rodinį“.

GIS TOBULINIMAS

Importuokite daugiau žemėlapių sudarymo paslaugų, pvz., „Bing Maps“, ir suderinkite geografines žymas su konkrečiais piešinių taškais.

PAGALBOS SKYRIUS DOKUMENTŲ TOBULINIMAS

Patogiau pasiekite pagalbos dokumentų paslaugą – palaikius filtrą padidėjo paieškos efektyvumas.

IŠBANDYKITE ZWCAD 2025!
Privatumo nuostatos
Kai lankotės mūsų svetainėje, ji gali naudoti jūsų naršyklę tam, kad saugotų informaciją iš tam tikrų paslaugų, dažniausiai slapukų pavidalu. Čia galite pakeisti savo privatumo nuostatas. Atkreipkite dėmesį, kad tam tikrų tipų slapukų blokavimas gali paveikti jūsų patirtį naudojantis mūsų svetaine ir mūsų siūlomomis paslaugomis.